Header Graphic

Pierścień Atlantów

 

 
Wisior Atlantydzki - mniejszy
Wisior Atlantydzki - mniejszy 

Działanie ochronne i wspomagające, bardzo zbliżone do działania pierścienia Atlantów. Można nosić jako biżuterie, lub zawiesić w pomieszczeniach, samochodzie, itp.

Wielkość: 3,7 cm
Srebro, pr. 0925

Zobacz więcej...

 

Krzyż Atlantów - złoty

Krzyż Atlantów - złotyW czasach starożytnych różne narody znały moc symboli i korzystały z płynącej z nich energii. Na Atlantydzie, kontynencie otoczonym legendami dawnych czasów, znany był i używany "Krzyż Atlantydzki". Egipskie hieroglify potwierdzają przeniesienie tego krzyża do Egiptu; teraz stał się on znakiem Ezoteryków, spadkobierców "wiedzy tajemnej" dawnych kapłanów egipskich.

Krzyż atlantydzki oznacza życie, a jego działanie jest wyłącznie odbudowujące i odnawiające. Kształtem jest podobny do „Klucza Nilu”, lecz nie promieniuje jak tamten zielenią ujemną V-. Górna część krzyża emituje zieleń dodatnią V+, górne prawe ramię promieniuje również kolor zielony dodatni V+, lewe ramię natomiast kolor biały. Ramię poprzeczne krzyża z prawej strony emituje kolor czerwony, zaś lewe kolor fioletowy. Kolory te nie zmieniają się po odwróceniu krzyża o 180 stopni. Krzyż atlantydzki może być noszony jako „amulet”, który...
 Zobacz więcej...

 

Brelok Atlantów

Brelok AtlantówDziałanie ochronne i wspomagające, bardzo zbliżone do działania pierścienia Atlantów. Można nosić jako ozdobe przy kluczach, torebce, pasku, lub zawiesić w pomieszczeniach, samochodzie, itp.

Brelok ma ok. 7 cm długości.

 

 Zobacz więcej...

 

 

Znak Atlantów - amulet chroniący przed wszelkimi nieszczęściami

Znak Atlantów - amulet chroniący przed wszelkimi nieszczęściami Znak Atlantów - energetyczna zapora przed wszelkimi nieszczęściami

Materiał: Stop metali kolorowych
Wymiary: ok. 12 x 35 mm
Rzemyk gratis!

 

 Zobacz więcej...

 

 

 

Wahadło Atlantów OT

Wahadło Atlantów OTWahadło to może być używane nie tylko w profilaktyce zdrowotnej i terapii, ale również do pobudzania zdolności prekognicyjnych i telepatii. Otoczka energetyczna powstająca wokół wahadła stwarza też rodzaj tarczy chroniącej człowieka przed różnego rodzaju szkodliwymi wpływami z zewnątrz...

Zobacz więcej...

 

 

 

Wisior Atlantydzki - większy

Wisior Atlantydzki - większyDziałanie ochronne i wspomagające, bardzo zbliżone do działania pierścienia Atlantów. Można nosić jako biżuterie, lub zawiesić w pomieszczeniach, samochodzie, itp.

Wielkość: 4,5 cm
Srebro, pr. 0925


Zobacz więcej...

 

Brelok Atlantydzki z miedzi

Brelok Atlantydzki z miedzi 

Działanie ochronne i wspomagające, bardzo zbliżone do działania pierścienia Atlantów. Można nosić jako ozdobe przy kluczach, torebce, pasku, lub zawiesić w pomieszczeniach, samochodzie, itp.

Wymiary: długość 100mm, szerokość 22mm

Zobacz więcej...

 

Krzyż Atlantów

Krzyż AtlantówW czasach starożytnych różne narody znały moc symboli i korzystały z płynącej z nich energii. Na Atlantydzie, kontynencie otoczonym legendami dawnych czasów, znany był i używany "Krzyż Atlantydzki". Egipskie hieroglify potwierdzają przeniesienie tego krzyża do Egiptu; teraz stał się on znakiem Ezoteryków, spadkobierców "wiedzy tajemnej" dawnych kapłanów egipskich.

Krzyż atlantydzki oznacza życie, a jego działanie jest wyłącznie odbudowujące i odnawiające. Kształtem jest podobny do „Klucza Nilu”, lecz nie promieniuje jak tamten zielenią ujemną V-. Górna część krzyża emituje zieleń dodatnią V+, górne prawe ramię promieniuje również kolor zielony dodatni V+, lewe ramię natomiast kolor biały. Ramię poprzeczne krzyża z prawej strony emituje kolor czerwony, zaś lewe kolor fioletowy. Kolory te nie zmieniają się po odwróceniu krzyża o 180 stopni. Krzyż atlantydzki może być noszony jako „amulet”, który..

Zobacz więcej...

 

Neutralizator Radiestezyjny

neutralizator radiestezyjny - pierścień atlantów Neutralizator radiestezyjny został stworzony na wzór tzw. "Pierścienia Atlantydów". Ten niezwykły przedmiot wykonany z czerwonej asuańskiej kamionki został znaleziony w jednym z grobowców odkrytych w Dolinie Królów pod koniec XIX w. Znaleziska tego dokonał egiptolog markiz d'Agrain, po którym pierścień odziedziczył Andre de Belizal. Ten ostatni spadkobierca i użytkownik pierścienia był jednocześnie wybitnym radiestetą i genialnym pionierem badań nad działaniem fal emitowanych przez formy i kształty.

Zobacz więcej...

 

Przejdź do strony głównej - pierścień atlantów
right-hand