Header Graphic

Pierścień Atlantów

 

 

Działanie Pierscienia Atlantów

Fale kształtu emitowane przez znak Atlantów tworzą barierę ochronną, która może zatrzymać lub zneutralizować wszystkie oddziaływania zewnętrzne, mogące zakłócić także atmosferę domu i przywrócić zachwianą równowagę przebywającej w niej osoby.

pierścień atlantów

Pierścień Atlantów tworzy wokół ciała energetyczną tarczę ochronna, a osoby noszące ten pierścień są mniej wrażliwe na choroby i czują się znacznie lepiej. Nie należy go odstępować innej osobie, gdyż od początku jest związany ze swoim właścicielem.
 

Skuteczność działania pierścienia Atlantów objawia się w trzech dziedzinach:

  1. pierwsza to ta, że pierścień chroni jego posiadacza przed niebezpieczeństwami i uodparnia na wpływy negatywne wszelkiego rodzaju;  
  2. drugą właściwością pierścienia jest jego zdolność uzdrawiania, czyli przywracania pewnych funkcji, które uległy zaburzeniom, a jednocześnie likwidowania fizycznego bólu;  
  3. trzecia właściwość to ta, że osoba będąca w jego posiadaniu staje się wrażliwa na pewne przesłania, których nie nigdy nie mogłaby odczuć w inny sposób. Uważany jest za potężną podporę telepatii.  

    pierścień atlantów - działanie

Pierścień Atlantów może być wykonany z różnych materiałów, np. z miedzi, srebra czy złota, które dodatkowo korzystnie oddziałują na człowieka. Założenie pierścienia na odpowiedni palec nakieruje oddziaływanie znaku Atlantów przez meridiany, znane z akupresury, i strefy refleksogenne palców na określone partie ciała, stymulując je do prawidłowego działania.

 

Polaryzacja pierścienia Atlantów: 

Pierścień Atlantów z obu swych stron ma różną polarność. Jedna strona posiada polaryzację dodatnią, druga - ujemną. Pierścień będzie działał najkorzystniej, kiedy zostanie założony na palec swoim dodatnim biegunem skierowanym w stronę ciała. Jeśli pierścień nie ma specjalnego oznaczenia ułatwiającego prawidłowe jego założenie, biegunowość można określić przy pomocy wahadełka i oznaczyć samodzielnie jego dodatni biegun.

polaryzacja pierścień atlantów
Szczegółowe informacje o oddziaływaniu pierścienia Atlantów znajdują się w książce "Sekrety pierścienia Atlantów" autorstwa Leszka Mateli. Również z niej można nauczyć się praktycznego użytkowania skonstruowanego przez autora wahadła atlantydzkiego OT, które używane jest nie tylko w profilaktyce zdrowotnej i terapii, ale również do pobudzania zdolności prekognicyjnych i telepatii oraz ma silne właściwości ochronne.
Tajemnice i historię pierścienia opisuje również Alexandre Alexandr w obeszernej pozycji "Zagadka pierścienia Atlantów". Wytrwali pasjonaci znajdą w niej również dokładne informacje, jak samodzielnie wykonać własny pierścień, na wzór dawnych alchemików...

 

right-hand